![9. Meslek Komitesi Aylık Olağan Toplantısı](_uploads/komiteler/9/haberler/2023/65815a573ab1d.jpeg)
ŞUTSO 9.Meslek Komitesi Kasım Ayı olağan toplantısı; Meclis Başkanı Sn.Serhat Karadağ, Meclis ve Komite Üyelerimizin katılımıyla yapıldı. Gerçekleşen toplantıda, gündem maddelerinin yanı sıra sektörel sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.
ŞUTSO 9.Meslek Komitesi Kasım Ayı olağan toplantısı; Meclis Başkanı Sn.Serhat Karadağ, Meclis ve Komite Üyelerimizin katılımıyla yapıldı. Gerçekleşen toplantıda, gündem maddelerinin yanı sıra sektörel sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.