Ahmet ALTUN

Sayın Üyemiz,

İlimizin geleceğine ve güçlü potansiyeline inanan iş insanları olarak çıktığımız yolda 4 yıllık bir süreci birlik beraberlik içerisinde ortak akıl ile yürüteceğiz. Gerek dünyada yaşanan gelişmeler, gerekse de ülkemizin içinde bulunduğu mevcut duruma göre kentimizin ekonomik gelişimine hep birlikte katkı sunmaya çalışacağız.

İlimizin ve ülkemizin büyüme yolculuğunda en büyük engellerini, ülkemize karşı gerçekleştirilen algı operasyonlarını ve milletimizi hedef alan terör saldırılarını milletimizin azmi ve kararlılığıyla bertaraf edeceğiz. İlimizin kalkınma hedeflerine yönelik çalışmaları hep beraber yürütecek, hayal gibi görünen projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Bu minvalde, Şanlıurfa’mızın ticaret ve sanayi hayatındaki tüm dinamikleriyle bir değişim ve dönüşüm sürecini de başlatmış olduk.

Güçlü bir strateji, güçlü bir ekonomi, güçlü bir vizyon temeli üzerine planladığımız bu projeler, ilimiz iş dünyasına heyecan kattı. Ortak geleceğimiz için tek vücut olmayı başaran Şanlıurfa iş dünyası, bu projeleri gerçekleştirecek potansiyele sahiptir.

İş birliği, güç birliği ve ortak akıl ile yürüteceğimiz bu sürece desteklerinizi bekler, en derin saygılarımı sunarım.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 40
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 166142
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES