ŞUTSO YÖNETİMİ’NDEN REKTÖR TAŞALTIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

11 Nisan 2015 | 1901
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetimi, Harran Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Ramazan Taşaltın’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Harran Üniversitesi rektörlük görevini yürütürken milletvekili aday adayı olması nedeniyle istifa eden Prof. Dr. İ. Halil Mutlu’dan boşalan Rektörlük görevine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan Prof. Dr. Ramazan Taşaltın,  Prof. Dr Ercan Yeni’den koltuğunu devralarak görevine başladı. ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Halil Akkaya, İbrahim Uludağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Badıllı, Murat İmamoğlu’ndan oluşan heyet,  Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Rektör Ramazan Taşaltın, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine gösterdikleri nezaketten ve ziyaretten dolayı teşekkür etti. Amacının, Harran Üniversitesi’nin, Türkiye’de daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışmalarda bulunmak olduğunu ifade eden Rektör Taşaltın, Üniversite ile vatandaş arasındaki ilişkilerin kuvvetlenmesi için çalışmalarda bulunacağını sözlerine ekledi. Ramazan Taşaltın “Harran Üniversitesi'nin gerek kamu kurum ve kuruluşları gerekse yerel yönetimleri ile güç birliği içinde çalışacağını belirterek Özellikle üniversite ile sanayi işbirliğine daha çok önem vereceğiz. Bu konuda ŞUTSO ile de önemli işbirliği ve proje çalışmaları yürüteceğimize inanıyorum" dedi.

Ziyaret ile ilgili bir değerlendirme yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E.Sabri Ertekin de "Öncelikle Harran Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Sayın Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’a hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Üniversite ve sanayi arasındaki işbirliğinin şehrimize ve ülkemize çok ciddi katkılar sağlayacağı aşikârdır. Bu çerçevede memleketimizin kalkınması için üniversitemizin tecrübesinden daha fazla yararlanmalıyız. Üniversitemiz ile işbirliği konusunda bizlere düşen ne görev olursa elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 7
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 122915
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES