ENGELLİ İSTİHDAMI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

11 Mayıs 2015 | 2010
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ŞUTSO) Engelli Dernekleri Başkanları ile temsilcilerinin katılımıyla engelli istihdamı ve işveren beklentisi istişare toplantılarının ikincisi gerçekleştirildi.

ŞUTSO Göbeklitepe toplantı Salonunda gerçekleşen, Engelli vatandaşların iş dünyasında karşılaştığı mesleki eğitim, çalışma koşulları ve istihdam sorunlarının tespiti ve çözüm önerileri çerçevesinde engelli istihdamı ve işveren beklentisi konulu toplantıya ŞUTSO Meclis Başkan Vekili Mustafa Taş, Meclis Üyeleri, Abdurahman Acı, M. Fatih Us, Mehmet Ertekin,  ŞUOFİD Başkanı Emrah Baş, Şanlıurfa Engelli Spor Kulübü Başkanı Serdar Yıldırım, Şanlıurfa İşitme Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Bebe, Büyükşehir Belediyesi'nden Habip İpar ile Hülya Kafaf, İŞKUR Şube Müdürü Mehmet Karataş katıldı.

Toplantıda atılımcı dernek temsilcilerinin ilimizdeki engelli vatandaşların karşılaştığı sorunlarının tespiti ve çözüm önerilerinin rapor haline getirmesi, bu raporların oluşturulmasında izlenecek yol haritası konusunda istişarede bulunuldu.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 12
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 121024
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES