ŞUTSO'DA 7440 SAYILI KANUN VE UYGULAMALAR HAKKINDA TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

02 Mayıs 2023 | 395
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda, (ŞUTSO) “7440 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ve Uygulamalar Hakkında Güncel Bilgiler” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Toplantıya; ŞUTSO Meclis Başkanı Serhat Karadağ, Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nurettin Nacar, Şanlıurfa Serbest Muhasebeci MaIi Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Karadağ, Şanlıurfa Gelir İdaresi Grup Müdürü Muhittin Çelebi Şenses, Şanlıurfa SGK Merkez Müdür Yardımcısı Tuncay Torun, ŞUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle ilgililer katıldı.

Toplantıda, ŞUTSO Meclis Başkanı Serhat Karadağ, SGK İl Müdürü Nurettin Nacar ve Şanlıurfa Serbest Muhasebeci MaIi Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Karadağ birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Şanlıurfa Gelir İdaresi Grup Müdürü Muhittin Çelebi Şenses ile Şanlıurfa SGK Merkez Müdür Yardımcısı Tuncay Torun, 7440 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ve Uygulamalarla ilgili detaylı birer sunum yaptı.

Toplantı, soru ve cevap bölümünün ardından, sona erdi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 25
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 360437
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES