ŞUTSO TEK YÜREK OLARAK DEPREMZEDELERİN YANINDA

09 Şubat 2023 | 454
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetimi, geçtiğimiz pazartesi günü yaşanan depremin ilk anından itibaren tüm Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle teyakkuza geçerek depremzedelerin yanında oldu.

Tüm ülkeyi derinden yaralayan deprem felaketinin yaşanmasının ardından; Valilik, Kaymakamlıklar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve oda, borsa başkanlarıyla direkt iletişim kurarak bölgede ihtiyaçların direkt olarak karşılanması için ise AFAD'dan gelen bilgilere göre doğru ekipman ve malzemelerin bölgeye sevk edilmesi adına çalışmaları oluşturduğu Kriz Masasından yürüttü. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yetim, Meclis Başkanı Serhat Karadağ; Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Meclis Başkanı İsa Kızıldemir, Esnaf Oda Başkanları ve TMMOB'a bağlı Oda Başkanları, ŞUTSO Kriz Masası'nda bir araya gelerek süreci olabildiğince hassas ve kontrollü bir şekilde yönetti. ŞUTSO Yönetimi, ayrıca ekipler oluşturularak afet bölgesinde hem yardım hem de incelemeler yapılması yönünde gerçekleştirdiği çalışmaların sonuçlarını ilgili kamu kurumlarıyla paylaştı.

ŞUTSO olarak tır, kamyon, hafif ticari araçlar dahil toplamda 33 araç temel ihtiyaç maddelerinden oluşan malzeme, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. 3500 kişiye içeriğinde yemek ve ayran olan gıda paketi dağıtıldı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 33
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 364592
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES