ŞUTSO 2022 TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

06 Temmuz 2022 | 755
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen Meclis Toplantısı’nda, Meclis Üyesi Mehmet Aslan gündem dışı bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından, olağan meclis toplantısına geçildi. Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, 2022 Haziran ayı Meclis Kararı, Hesapları İnceleme Komisyonu Kararı, 2022 Haziran Ayı mizanının görüşülmesi, 2022 Haziran Ayı Faaliyetleri gündemiyle Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt başkanlığında yapıldı.

Toplantı, Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt’ün açılış konuşmasıyla başladı. Kemal Süt, açılış konuşmasında şunları kaydetti: “Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 2022 Temmuz Ayı olağan Meclis Toplantısı'na, hoş geldiniz.  Hepinizi, şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Temmuz ayı meclis toplantımızı açıyorum.

Değerli Meclis Üyeleri, Öncelikle geçtiğimiz günlerde Amcasını kaybeden Meclis Üyemiz Mahmut Yağuş’a ve Amcasıoğlu’nu kaybeden Meclis Üyemiz M.Cemil Bayuk’a bir kez daha başsağlığı dileklerimi iletiyor, ebediyete irtihal etmiş tüm sevdiklerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Ayrıca Rahatsızlanan Meclis Üyemiz Mustafa Sonekinci ve menfur bir saldırıya uğrayarak yaralanan ŞUTSO Viranşehir Temsilcimiz Ömer Yazmacı’ya bir kez daha acil şifalar diliyorum.

Değerli Meclis Üyeleri, Global ölçekte yaşanan ekonomik ve siyasi problemler, bozulan tedarik zinciri, yükselen enflasyon, düşen büyüme hızları, enerji ve akaryakıta bağlı olarak artan maliyetler ile gıda krizi gibi çok önemli sorunlarla mücadele eden bir iş dünyası var. Herkes üzerine düşen ne ise yapıyor. Doğru stratejilerle riskleri, minimum seviyeye çekmeye çalışıyor. Hükümetin de iş dünyasını rahatlatacak çalışmalar yürüttüğünü biliyoruz.  Bu çalışmalarda hükümetten en büyük beklentimiz, planlanan düzenleme ve alınacak kararların, serbest piyasa şartlarına göre belirlenmesidir.

Değerli Meclis Üyeleri, Sözlerimi bitirirken, 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü idrak edeceğimiz Kurban Bayramınızı ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nüzü şimdiden tebrik ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Meclis Toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyor; hepinizi, şahsım ve meclis divanı adına bir kez daha saygıyla selamlıyorum.” Dedi.

Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt’ün açılış konuşmasının ardından,  gündem maddeleri görüşüldü ve oylandı. Oylamaların akabinde, Genel Sekreter Nihal Dörtkardeş, 2022 Haziran Ayı Faaliyetlerinin sunumunu gerçekleştirdi.

Haziran Ayı Faaliyetlerimiz Şöyle;

06.06.2022- 04.07.2022-  tarihleri arasında Odamıza;

224 yeni üye kaydedilmiş,

371 Üyenin kayıtlarında değişiklik yapılmış,

40 üyenin kaydı silinmiştir.

04.07.2022 Tarihi itibari ile Toplam Faal Üye Sayımız: 11.471

1) ŞUTSO’NUN KURUMSAL GELİŞİMİ

1- Yeni Hizmetlerin Geliştirilmesi

Yeni hizmetlerin geliştirilmesi çalışmalarımız, projelerimizin altyapısının oluşturulması ekseninde sürdürülmektedir.

1.1 Kurumsal Alt Yapısının ve Yetkinliklerinin Gelişmesi

17.06.2022 tarihinde Şanlıurfa Eğitimi Geliştirme Vakfı (ŞEGEV) Yönetim Kurulu Toplantısı, Vali Yardımcısı Yeliz Mercan Başkanlığında, ŞEGEV Yönetim Kurulu Üyeleri Celal Kaya, Cemal Yazar ve Korkut Polat'ın katılımıyla ŞUTGEM’de gerçekleştirildi.

2) BÖLGE EKONOMİSİNİN KALKINMASI

2.1 Stratejik Hizmet Sektörlerinde Uzmanlaşmasının Sağlanması ve Büyümenin Hızlandırılması

13.06.2022 tarihinde 14.Uluslararası MEB Robot Yarışması açılış törenine katılan Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek yaptığı değerlendirmede “14.Uluslararası MEB Robot Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerin, sadece ödül verilerek taltif edilmesi yetmez, nitelik olarak geliştirilmesi ve ülkemize daha faydalı bir birey olarak yetiştirilmesi gerekiyor.” dedi.https://sutso.org.tr/haber/1934/baskan-peltek-robot-yarismasinda-dereceye-girenler-yetistirilmeli

16.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Harran Üniversitesi Geliştirme Vakfı’nın Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

27.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, “Bölgesel Kalkınma ve Güç Birliği Platformu'nun" Osmaniye TSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen 22.Toplantısı'na katıldı.

2.2 Tarımsal Üretimin Rekabetçi Bir Yapıya Kavuşturulması

Tarımsal Üretimin Rekabetçi Bir Yapıya Kavuşturulması çalışmalarımız, projelerimizin altyapısının oluşturulması ekseninde sürdürülmektedir.

2.3 Sanayinin Gelişmesi ve Katma Değerli Üretim Yapısına Geçiş

15.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Vali Salih Ayhan başkanlığında, Şanlıurfa OSB Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı. Toplantıda, sanayi anlamında gerekli yatırımların sürdürülmesi konuşuldu ve sanayicilerin istekleri dinlendi.

28.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü’nün organize ettiği SANTEK Toplantısı’na katıldı.

2.4 Sürdürülebilir Kaynak Yönetimi

Sürdürülebilir Kaynak Yönetimi çalışmalarımız, projelerimizin altyapısının oluşturulması ekseninde sürdürülmektedir.

2.5 Kobilerin Rekabet Güçlerinin Arttırılması ve Girişimciliğin Desteklenmesi

14.06.2022 tarihinde Elektrik Tesisatı MYK sınavları Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası koordinasyonunda ŞUTGEM Sınav Merkezi’nde TOBB MEYBEM tarafından gerçekleştirildi.

20-24.06.2022 tarihleri arasında OSB ŞUTGEM Hizmet Binasında, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ve GAP idaresi işbirliği ile Bilgisayar Destekli Ayakkabı Tasarımı Eğitimi gerçekleştirildi.

20-24.06.2022 tarihleri arasında OSB ŞUTGEM Hizmet Binasında, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ve Şanlıurfa Kızılay Şubesi işbirliği ile Kaynakçılık Eğitimi gerçekleştirildi.

 2.6 İş ve Yatırım Ortamının İyileştirilmesi

06.06.2022 tarihinde ŞUTSO 5.Meslek Komitesi Haziran ayı olağan toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Komite Başkanı M.Kamil Türkmen, Lokantacı ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Şakak ve Komite Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, 2022 yılı azami fiyat tarifesi belirlendi.

10.06.2022 tarihinde ŞUTSO 24.Meslek Komitesi Haziran ayı olağan toplantısı Komite Başkanı Mustafa Yener başkanlığında Meclis ve Komite Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, SGK Sağlık Uygulama Tebliğinde yapılan değişiklikler görüşüldü. İlgili Bakanlıklara bildirilmesine karar verildi.

15.06.2022 tarihinde ŞUTSO 26.Meslek Komitesi Haziran ayı olağan toplantısı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Karakuş'un katılımı ile Fehmi Demir başkanlığında, Yönetim Kurulu, Meclis ve Meslek Komite Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

16.06.2022 tarihinde ŞUTSO 14.Meslek Komitesi Haziran ayı olağan toplantısı Komite Başkanı Mustafa Güneşler başkanlığında, Meclis ve Komite Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

16.06.2022 tarihinde ŞUTSO 28.Meslek Komitesi Haziran ayı olağan toplantısı Komite Başkanı Adem Köroğlu başkanlığında, Yönetim Kurulu, Meclis ve Komite Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

20.06.2022 tarihinde ŞUTSO 3.Meslek Komitesi Haziran ayı olağan toplantısı Komite Başkanı Recep Uğuzlu başkanlığında, Meclis ve Komite Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

21.06.2022 tarihinde ŞUTSO 10. Meslek Komitesi Haziran Ayı olağan toplantısı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, öncülüğünde, Meclis Üyeleri Serhat Karadağ, Adil Kılıç, ŞUMDER Başkanı Mustafa Aşıklıoğlu, komite üyeleri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla genişletilmiş Sektör Toplantısı olarak gerçekleştirildi.

28.06.2022 tarihinde ŞUTSO 17.Meslek Komitesi Haziran ayı olağan toplantısı Komite Başkanı Mehmet Direkli başkanlığında, Meclis ve Komite Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

28.06.2022 tarihinde Meclis Üyesi Serhat Karadağ, ŞUTSO 10. Meslek Komitesi üyeleri ve ŞUMDER temsilcileriyle birlikte, Dicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hondu’yu ziyaret ederek kentteki müteahhitlerin enerjide yaşadığı sorunları iletti.

30.06.2022 tarihinde ŞUTSO 5.Meslek Komitesi Haziran Ayı Komite Toplantısı, Yönetim Kurulu Üyesi Cevahir Asuman Yazmacı öncülüğünde, Komite Başkanı M.Kamil Türkmen, Meclis Üyesi Mehmet Bayuk ve Komite Başkan Yardımcısı Salih Akyol’un katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda, sektör sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

01.07.2022 tarihinde ŞUTSO 25.Meslek Komitesi Temmuz ayı olağan toplantısı, Meclis Üyesi Mustafa Zahit öncülüğünde, Komite Başkanı Mahmut Yesirci başkanlığında Meclis Üyesi İbrahim Halil Külahlı, Komite Başkan Yardımcısı Halil Şengül'ün katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda, sektör sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

04.07.2022 tarihinde ŞUTSO Hesapları İnceleme Komisyonu, 2022 Yılı Temmuz Ayı olağan toplantısını, ŞUTSO Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi.

ŞUTSO'NUN İLETİŞİM ETKİNLİĞİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ

3.1 Üyelere Yönelik Faaliyetlerin Geliştirilmesi

13.06.2022 tarihinde Şanlıurfa Hipodromu’nda gerçekleştirilen ŞUTSO Kupası Koşusu’nu Abdulbaki Özkan’ın sahip olduğu 4 Numaralı GOLD FIST, Apranti M.Emin Doğan ile kazandı. https://sutso.org.tr/haber/1935/sutso-kosusunu-gold-fist-kazandi

14.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun ve Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, üye ziyaretleri kapsamında "EMSAKO Endüstriyel" firmasını ziyaret ederek İşletme Ortakları Salih Korkmaz, M.Salih Saçaklı ve Hüseyin Saçaklı ile sektörel sorun ve çözüm önerileri hakkında görüştü.

16.06.2022 tarihinde ŞUTSO ve Şanlıurfa Barosu işbirliğinde Av.Hacer Perihan Demirel tarafından, ŞUTSO Meclis Fuaye Salonunda; üyelere yönelik Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Farkındalık Eğitimi verilerek Kişisel Verileri Koruma Kurumu'nun şirketlere ceza yansıtmaması adına bilgilendirmede bulunuldu.

17.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, üye ziyaretleri kapsamında "Al-Diz" firmasını ziyaret ederek İşletme Sahibi Mehmet Haktankaçmaz ile sektörel sorun ve çözüm önerileri hakkında görüştü.

31.06.2022 tarihinde MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve OPET’in iş birliği ile geliştirilen “İşimiz Temiz Projesi” Şanlıurfa lansmanı, ŞUTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı’nın katılımıyla gerçekleştirilen paydaş toplantısıyla yapıldı. https://sutso.org.tr/haber/1939/isimiz-temiz-projesi-egitimleri-sanliurfada-basladi

3.2 Tanıtıma Yönelik Faaliyetlerin Geliştirilmesi

07.06.2022 Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Dr.Ahmet İnan ile birlikte Kızılay Eğitime Destek programına katıldı

09.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcıları Vedat Polat, Kemal Süt, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi Ömer Yazmacı ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nden oluşan heyet, Avrupa Birliği ve Türkiye projesi olarak finanse edilen, 29 katılımcı, 90 ziyaretçi ülkenin yer aldığı İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen FOTEG İstanbul 2022 Fuarı’nı ziyaret etti. Fuarda, ilimizde üretim gerçekleştiren Egebant standı da ziyaret edildi.

09.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcıları Vedat Polat, Kemal Süt, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi Ömer Yazmacı ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nden oluşan heyet, Şanlıurfa Tanıtım Günleri Açılış töreninde katıldı.

09.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, ve beraberlerindeki Heyet, Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Galataport O2 Sergi Salonu’nda, açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy tarafından gerçekleştirilen Back to Realverse: Göbeklitepe Sergisi’ni ziyaret etti.

10.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcıları Vedat Polat, Kemal Süt, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi Ömer Yazmacı ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nden oluşan heyet, İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dr.İsrafil Kuralay ve meclis üyelerini, İTO Merkez Bina'da ziyaret etti.

10.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcıları Vedat Polat, Kemal Süt, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi Ömer Yazmacı ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nden oluşan heyet, İstanbul Sanayi Odası Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan'ın iştirakiyle Nitelikli Kalkınmaya Dönük Sürdürülebilir Sanayi Politikaları" gündemiyle düzenlenen İSO ve ŞUTSO Ortak Meclis Toplantısına katıldı.

12.06.2022 tarihinde ŞUTSO Heyeti'nin bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak, İstanbul Sanayi Odası ve ŞUTSO Ortak Meclis Toplantısı’na katılmak üzere gerçekleştirdiği İstanbul Programı, 5 etkinliğin ardından sona erdi. https://sutso.org.tr/haber/1933/sutso-heyetinin-istanbul-programi-5-etkinligin-ardindan-sona-erdi

13.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek,  MESAM Başkanı Recep Ergül, Başkan Yardımcısı İsa Ceylan, İTÜ Konservatuarı Öğretim Görevlisi, Ud Sanatçısı Mehmet Emin Bitmez ve beraberlerindeki heyet ile bir araya geldi.

15.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Ankara Şanlıurfalılar Derneği  (ŞANDER) Başkan Yardımcısı O.Remzi Karakaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Seda Ünver ve Emine Şeftalioğlu ile bir araya geldi.

16.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş ile Yönetim Kurulu Üyeleri’nden oluşan heyet, Vali Salih Ayhan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

16.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Vali Salih Ayhan ve il protokolünün iştirakiyle düzenlenen 14.Uluslararası MEB Robot Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerin ödül törenine katıldı. Törende, Başkan Peltek'e de projeye katkılarından dolayı plaket verildi.

20.06.2022 tarihinde Vali Salih Ayhan, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden oluşan Heyete, iade-i ziyarette bulundu. Başkan Peltek, ziyaretlerinden dolayı Vali Ayhan'a teşekkür etti.

21.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve TÜBİTAK ile Odamız işbirliği neticesinde, yaklaşık 20 milyon lira maliyetle kentimize kazandırılan, "ŞUTSO Gıda Analiz ve Araştırma Merkezi" ekibiyle tanışma toplantısında bir araya geldi. https://sutso.org.tr/haber/1937/sutso-gida-analiz-ve-arastirma-merkezi-numune-kabulune-basliyor

23.06.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, Su Tasarrufu ve Verimliliği Derneği (SUTAD) Genel Başkanlığına seçilen Uğur Büyükhatipoğlu'nu ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerini iletti

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, Tarım ve Orman Bakanlığı HAYGEM İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanı Kayhan İnan'ı makamında ziyaret etti.

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, Tarım ve Orman Bakanlığı Reform Genel Müdürlüğü İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanı İ.Halil Esin'i makamında ziyaret etti.

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, Tarım ve Orman Bakanlığı Reform Genel Müdürlüğü Sulama Sistemleri ve Tarımsal Altyapı Hizmetleri Daire Başkanı Emin İzol'u ziyaret etti.

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, ŞURKAV Ankara Temsilcisi Cengiz Aksan'ı ziyaret etti.

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, Şanlıurfa Eski Valisi Abdullah Erin'i ziyaret etti.

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, Şanlıurfa Vakfı Başkanı E. Korgeneral M.Kemal Alataş'ı ziyaret etti.

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizden oluşan Heyet, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Suat Baylan'ı ziyaret etti.

24.06.2022 tarihinde Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile TOBB Delegelerimizden oluşan Heyet, Birlik Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve Oda/Borsa Başkanlarının iştiraki ile gerçekleştirilen TOBB’un 70.Kuruluş Yıldönümü Etkinliklerine katıldı.

30.06.2022 tarihinde Şanlıurfa Besi OSB Kırsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Mustafa Çiçek ve beraberindeki heyet, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'i ziyaret ederek planladıkları çalışmalar ve iş birlikleri konusunda istişarede bulundu. Ziyarette, Meclis Üyemiz Ahmet Sambur da yer aldı.

01.07.2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek,  İl Göç İdaresi Müdürü Fatih Işık’ı ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Başkan Peltek ziyarette, Göç İdaresi'nin yeni hizmet binası için hayırlı olsun dileklerini de iletti.

2022 HAZİRAN AYI BASIN YAYIN FAALİYETLERİ

YAPILAN İŞLEM

HAZİRAN

BASILAN YAYIN SAYISI

-

WEBDE YAYINLANAN DİJİTAL ÇALIŞMA SAYISI

59

HAZIRLANAN BASIN DUYURUSU SAYISI

5

HAZIRLANAN BASIN BÜLTENİ SAYISI

5

HAZIRLANAN BASIN TOPLANTISI SAYISI

1

YEREL/ULUSAL BASINDA YER ALAN HABER SAYISI

5

SOSYAL MEDYA’DA YAYINLANAN HABER SAYISI

FACEBOOK TAKİPÇİ SAYISI

TWİTTER TAKİPÇİ SAYISI

64

4696

2049

ODAMIZ WEB SAYFASINDA YAYINLANAN HABER VE DUYURU SAYISI

13

ODAMIZ WEB SİTESİ ZİYARETÇİ SAYISI

24149

ODA YETKİLİLERİNİN KATILMIŞ OLDUĞU CANLI YAYIN VE BAĞLANTILAR TV/RADYO SAYISI

-

BİRİMCE YAPILAN YAZIŞMA SAYISI

-

BİRİME HAVALE EDİLEN EVRAK SAYISI

26

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 39
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 166137
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES