ŞUTSO’DA “D1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ” SERTİFİKA EĞİTİMİ SONA ERDİ

02 Mart 2022 | 664
| | | |

ŞUTSO 8. Meslek Komitesi koordinatörlüğünde gerçekleştirilen “D1 Temel Bina Akustiği” Sertifika Eğitimi, düzenlenen sertifika töreninin ardından sona erdi.

ŞUTSO 8. Meslek Komitesinin, üyelerinin mesleki gelişmelerine katkı sağlamak adına, Fizik Mühendisleri Odası organizasyonunda koordine ettiği, Mimar, İnşaat, Makine, Fizik, Elektrik, Elektrik ve Elektronik ile Optik ve Akustik Mühendislerine yönelik gerçekleştirilen “D1 Temel Bina Akustiği” Sertifika Eğitimi, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, 8. Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri Mehmet Paydaş ile Cemal Beyaz’ın katılımıyla düzenlenen sertifika töreniyle sona erdi.

ŞUTSO ev sahipliğinde, TMMOB’a bağlı Meslek Odaları işbirliğinde düzenlenen eğitim, 9 gün ve yaklaşık 72 saat sürdü. TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Poyraz tarafından verilen eğitimde, yeni teknolojik unsurların bina akustiği ve mühendislik hizmetlerine yansıması anlatıldı.

Ücretinin bir kısmının ŞUTSO tarafından karşılandığı eğitimin sertifika töreninde konuşan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, kursiyerlere başarı dileklerini iletti. Başkan Peltek ayrıca, özverili çalışmalarından ötürü Eğitmen Ekrem Poyraz’a teşekkür ederek plaket verdi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 36
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 294903
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES