VERGİ DENETİM KURULU BÜROKRATLARI ŞANLIURFA İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTU

23 Şubat 2022 | 702
| | | |

Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Etik, Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü Daire Başkanı Muharrem Korkmaz ve beraberindeki kurum bürokratları, ŞUTSO ev sahipliğinde Şanlıurfa iş dünyası temsilcileriyle buluştu.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO),  Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu ile Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ŞSMMMO)  işbirliğinde gerçekleştirilen toplantı, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş, Meclis Üyeleri Mehmet Aslan, Mahmut Akaslan, Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ŞSMMMO) Mustafa Karadağ ile davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda, Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü Daire Başkanı Muharrem Korkmaz, Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının Yapısı ve Faaliyetleri ile Vergi İncelemelerinde Mükellef Hakları konularında sunum gerçekleştirdi. Ayrıca toplantıda, davetliler gelen bürokratlara sorularını iletme fırsatı buldu.

Toplantının öncesinde; Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Etik, Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü Daire Başkanı Muharrem Korkmaz ve beraberindeki kurum bürokratları ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Kılıçoğlu ve Metin Baydar ile bir araya geldi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 20
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 294903
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES