ŞUTSO’DA “D1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ” SERTİFİKA EĞİTİMİ BAŞLADI

22 Şubat 2022 | 721
| | | |

ŞUTSO 8. Meslek Komitesi koordinatörlüğünde düzenlenen “D1 Temel Bina Akustiği” Sertifika Eğitimi başladı.

Mehmet Paydaş, Cemal Beyaz, Emin Göllü’nün aralarında bulunduğu Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 8. Meslek Komitesinin, üyelerinin mesleki gelişmelerine katkı sağlamak adına, Fizik Mühendisleri Odası organizasyonunda koordine ettiği, Mimar, İnşaat, Makine, Fizik, Elektrik, Elektrik ve Elektronik ile Optik ve Akustik Mühendislerine yönelik gerçekleştirilen “D1 Temel Bina Akustiği” Sertifika Eğitimi, ŞUTSO ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

TMMOB’a bağlı Meslek Odaları işbirliğinde düzenlenen D1 Temel Bina Akustiği Sertifika Eğitimi 9 gün ve yaklaşık 72 saat sürecek. Eğitimde, yeni teknolojik unsurların mühendislik hizmetlerine yansıması anlatılacak. ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’in de üzerinde durduğu ve desteklediği sertifika programının eğitim ücretinin bir kısmı, ŞUTSO tarafından karşılanıyor.

Eğitimin açılışında kursiyerlerle biraraya gelen Başkan İ.Halil Peltek, konuyla ilgili bir değerlendirmede bulundu. Başkan Peltek “Şehrimizin gelişiminin ve kalkınmasının temelinde eğitim vardır, teknolojik gelişmelere entegre olmak vardır. Bu çerçevede üyelerimizin gelişmesi dolayısıyla ilimizin kalkınması adına herkes üzerine düşeni yapmakla mükelleftir. Bu minvalde, 8. Meslek Komitemizin koordine ettiği ve TMMOB’a bağlı Meslek Odaları işbirliğinde gerçekleştirilecek eğitimi önemsiyoruz ve destekliyoruz.” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 61
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 294903
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES