ŞUTSO ÜYELERİNE, ÖZEL MEM LİSESİ'NDEN %20 İNDİRİM

21 Şubat 2022 | 576
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ŞUTSO) Özel Mutlu Eğitim Modeli (MEM) Fen ve Anadolu Lisesi ile yaptığı protokolde, ŞUTSO çalışanları ve üyelerinin birinci derece yakınlarına, 2022-2023 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücretinde % 20 indirim uygulanacak.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Özel Mutlu Eğitim Modeli Fen ve Anadolu Lisesi Genel Müdürü Mehmet Büyükfırat arasında imzalanan protokolde, ŞUTSO çalışanları ve üyelerinin birinci derece yakınlarına, 2022 -2023 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücreti'nde % 20 indirim imkânı sağlanacak.

Gerçekleşen Protokol Töreni'nin ardından konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim alanında da yaptığı anlaşma ve protokollerle, üyelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Özel Mutlu Eğitim Modeli Fen ve Anadolu Lisesi Genel Müdürü Mehmet Büyükfırat ile yaptığımız protokolde, 2022 -2023 Eğitim ve Öğretim yılında uygulanacak olan personelimizin ve üyelerimizin birinci derece yakınlarının faydalanabileceği yüzde 20 indirim anlaşmasını gerçekleştirdik. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 59
2023 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 294903
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2023 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES