ŞUTSO MECLİS ÜYELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

15 Temmuz 2021 | 410
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Temmuz Ayı Meclis Toplantısı’nın akabinde, Meclis Üyeleri’nin katılımıyla yemek programı düzenlendi.

ŞUTSO Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Yetim, Selçuk Karakuş, Meclis Başkan Yardımcıları Vedat Polat ve Kemal Süt’ün de katılımıyla gerçekleştirilen yemek organizasyonunda bir araya geldi. Temmuz Ayı olağan Meclis Toplantısı sonrasında, Cevahirhan Restoran’da gerçekleştirilen yemek programında Şanlıurfa ve ülke gündemi ile güncel gelişmeler konuşuldu. 

Meclis Üyeleriyle samimi bir ortamda gerçekleşen yemek organizasyonunda, bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek "Dayanışmayı, kaynaşmayı, birlik ve beraberlik oluşturmayı arzu ettiğimiz bu yemek organizasyonunda, bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. ŞUTSO ailesi olarak aramızdaki birlik ve beraberliği daha da kuvvetlendirdiğini gördüğümüz, fikir alışverişinde bulunma fırsatını bulduğumuz bu organizasyonda davetimize icabet eden bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Gerçekleşen yemek programında, Meclis Üyeleri, iyi dilek ve temennilerle restorandan ayrıldı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 14
2022 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231111
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2022 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES