YÖNETİM KURULU BAŞKANI İ.HALİL PELTEK'TEN 15 TEMMUZ MESAJI

14 Temmuz 2021 | 411
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek,  “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Peltek, mesajında şunları kaydetti: “Biz, Tük Milleti olarak bağımsızlığımıza, demokrasimize ve diğer temel ilkelerimize karşı yapılacak her türlü darbe ve girişimlerin her zaman karşısında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Aziz milletimizin, 15 Temmuz gecesi maruz kalınan hain darbe girişimine, birlik ve beraberlikle ve canı pahasına verdiği mücadele de temel ilkelerimize sahip çıktığımızın en büyük göstergesi olarak tarihteki yerini almıştır. Umuyoruz ki, ülkemiz bundan sonraki süreçlerde darbe girişimleriyle değil, tüm alanlarda gelişme ve başarılarıyla anılacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün beşinci yıl dönümünde, darbe girişimine karşı kahramanca mücadele verirken yaşamını yitiren şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 26
2022 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231111
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2022 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES