MECLİS BAŞKANI AHMET ALTUN'DAN 15 TEMMUZ MESAJI

14 Temmuz 2021 | 435
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı Ahmet Altun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, “Milletimiz; 15 Temmuz'da milli mücadele ruhunu aynı kararlılıkla yansıtarak, tüm dünyaya demokrasiye nasıl sahip çıkılacağını göstermiştir.” dedi.

Başkan Ahmet Altun mesajında şunları kaydetti: “Beş yıl önce, 15 Temmuz 2016 gecesi devletimize ve milletimize karşı başlatılan kalkışma, demokrasiyle cuntacıların ve millet ile küresel teröristlerin çarpıştığı hain darbe girişimidir. O gece, vatanı için hain teröristlere karşı zafer kazanmamızı sağlayan aziz milletimiz, dünyaya örnek olacak bir destan yazmış, devletimizin her kademesinde kümelenen teröristler, etkisiz hale getirilmiştir. Bugün şanlı direnişimizin beşinci yıl dönümünde, millet olarak vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatan müdafaasında şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, hainlere karşı mücadelede yaralan tüm gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 20
2022 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 231111
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2022 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES