BAŞKONSOLOS SAJAD SOLTANZADEH’TEN BAŞKAN PELTEK’E ZİYARET

09 Haziran 2021 | 99
| | | |

İran Erzurum Başkonsolosu Sajad Soltanzadeh, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Temasları kapsamında Şanlıurfa’ya gelen İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosu Sajad Soltanzadeh ve beraberindeki heyet, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile makamında görüştü. Gerçekleşen ziyarette Başkan İ.Halil Peltek, Başkonsolos Soltanzadeh’e Şanlıurfa’nın ekonomik, sanayi, ticari ve tarım potansiyel hakkında bilgi verdi. Şanlıurfa’nın sanayi ve tarım ürünlerinin, İran dâhil olmak üzere birçok Orta Doğu ülkesine ihraç edildiğini, ticaret hacminin arttırılması kapsamında işbirliğine açık olduklarını da ifade eden Başkan Peltek,  Başkonsolos Soltanzadeh'e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Başkonsolos Soltanzadeh de kendilerini ağırlayan Başkan İ.Halil Peltek’e teşekkür ederek, "Yaklaşık 8 ay önce Erzurum'a geldim. Programımız çerçevesinde, sınır illerine yönelik ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Şanlıurfa’ya geldik. Şanlıurfa önemli ve tarihi bir şehir. Sayın Başkana nezaketinden dolayı şükranlarımı sunuyorum." dedi.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 27
2021 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 183657
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2021 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES