ÖZEL A PLUS DENT'TEN ŞUTSO ÜYELERİNE VE ÇALIŞANLARINA %20 İNDİRİM

09 Ekim 2020 | 610
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Özel A Plus Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile imzaladığı protokolde, Özel A Plus Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nden sağlık hizmeti alan Oda üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınları yüzde 20 indirimden yararlanacak.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Özel A Plus Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adına Dt. Hacı Doğru arasında imzalanan protokolde, sağlık hizmeti alan Oda üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınları için yüzde 20 indirim imkânı sağlanacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, sağlık sektöründe de üyelerine destek olmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Özel A Plus Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Mesul Müdürü Dt. Hacı Doğru ile yaptığımız protokolde, tüm üyelerimizin, çalışanlarımızın ve birinci derece yakınlarının faydalanabileceği yüzde 20 indirim anlaşmasını gerçekleştirdik. Hayırlı olsun" dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 23
2021 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 351877
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2021 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES