ŞUTSO ÜYELERİNE ÖZEL ŞANLI NESİL ORTAOKULU'NDAN %20 İNDİRİM

11 Ağustos 2020 | 152
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Özel Yedirenk Kids Kreş ve Gündüz Bakımevi'yle Özel Şanlı Nesil Ortaokulu arasında yapılan protokolle ŞUTSO üyelerinin birinci derece yakınlarına, 2020-2021 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücretinde %20 indirim uygulanacak.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Özel Yedirenk Kids Kreş ve Gündüz Bakımevi'yle Özel Şanlı Nesil Ortaokulu adına Hamza Aybakan arasında imzalanan protokolde, ŞUTSO üyelerinin birinci derece yakınları ve ŞUTSO'nun onaylı belge ile referans olduğu öğrencilerin, 2020 -2021 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücretinde % 20 indirim imkânı sağlanacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim alanında da yaptığı anlaşma ve protokollerle, üyelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Özel Yedirenk Kids Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Şanlı Nesil Ortaokulu Yönetim Temsilcisi Sayın Hamza Aybakan ile yaptığımız protokolde, 2020 -2021 Eğitim ve Öğretim yılında uygulanacak olan ve üyelerimizin birinci derece yakınlarının faydalanabileceği yüzde 20 indirim anlaşmasını gerçekleştirdik. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 23
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 225029
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES