HRÜ, ŞUTSO VE TOBB ŞANLIURFA KGK ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

04 Ekim 2019 | 149
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı ve Harran Üniversitesi (HRÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Sabri Çelik arasında, kadın istihdamının önemi ve artırılması uygulamalarına ilişkin işbirliği protokolü İmzalandı.

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, ŞUTSO, TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi arasında imzalanan protokolle, iş birliği anlayışına uygun bir çalışma ortamı oluşturmak, ortaklaşa yürütülecek etkinliklerde alt kurumları, bu kurumları temsil edecek personeli ve ihtiyaç halinde eğitimciyi görevlendirerek bu birimleri, kurum ve kuruluşlara hazır hale getirmek, hizmet verilen alanların güvenliğini ve organizasyonunu sağlamak, gerçekleştirilecek faaliyetlerde alt yapı desteği ve gerekli malzemelerin teminini sağlamak hedefleniyor.

Harran Üniversitesi’nde imzalanan işbirliği protokolü, “Kadın İstihdamının Artırılması ve Fırsat Eşitliğinin Sağlanması" adına yayımlanan Başbakanlık Genelgesi” kapsamında hazırlandı.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 18
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 121588
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES