ŞUTSO'DA “DIŞ TİCARET” BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ

03 Ekim 2019 | 242
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ŞUTSO) dış ticaret işlemleri, ihracatta sağlanan devlet destekleri ve potansiyel ihraç pazarları hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonunda, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Genel Sekreterliği işbirliği ve organizasyonu ile Dış Ticaret Bilgilendirme seminerleri kapsamında ŞUTSO'da bilgilendirme semineri yapıldı. Eğitim semineri; Ticaret Bakanlığı Uzmanları Sibel Aslan, Asım Çalış, Yasin Şahin, Taha Alperen Salar,  GAİB'den Mustafa Karsu tarafından verildi. ŞUTSO ev sahipliğinde yapılan toplantıya, ithalat ve ihracat ile iştigal eden oda üyeleri ve iş adamları katıldı.

Seminerde;  İş Dünyası İçin Ticari Bilgiye Erişim, İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları, Ülke Masası Çin Pazarına İhraç İmkânları, Döviz Kazandırıcı Hizmetlere Sağlanan Devlet Destekleri, Pazara Giriş Engelleri ve Çözüm Yolları gibi konular hakkında detaylı bilgi verildi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 24
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 121639
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES