YÖNETİM KURULU BAŞKANI İ.HALİL PELTEK, ZAFER BAYRAMI’NI KUTLADI

29 Ağustos 2019 | 243
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, 30 Ağustos Zaferi’nin birlik ve beraberlik duygusu ile azim ve kararlılıkla kazanıldığına dikkat çektiği mesajında, şu ifadelere yer verdi:  “30 Ağustos; Türk Milletinin tarihinde dönüm noktası sayılacak savaşların kazanıldığı şanlı zaferin bayramıdır. Kurtuluş savaşımızın en önemli destanlarından biri olan bu büyük zaferin 97. Yıl dönümünü kutlamanın büyük heyecanı ve haklı gururunu yaşıyoruz. Bu zafer, öyle bir zaferdir ki, bir toplumun küllerinden doğmasını sağladığı ve esaret altındaki birçok ulusa örnek olduğu bir zaferdir. Yüzyıllardır bağımsız yaşayan bir milletin, birlik ve beraberliği önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatıdır.  Bağımsızlık hedefine kilitlenmiş bir ulusun yokluk içinde olmasına rağmen azim ve kararlılıkla ulaştığı bu zafer, ordu ile millet bütünleşmesinin en önemli sonucudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanı uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi de şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 97. Yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 15
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 156418
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES