ŞUTSO ÜYELERİNE ŞANLIURFA TED KOLEJİ'NDEN %5 İNDİRİM

09 Ağustos 2019 | 343
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Özel TED Şanlıurfa Koleji’yle yaptığı protokol ile ŞUTSO üyelerinin birinci derece yakınlarına, 2019-2020 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücretinde % 5 indirim uygulanacak.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Özel TED Şanlıurfa Koleji adına İdari İşler Müdürü Hüseyin Yaşar, arasında imzalanan protokolde, ŞUTSO üyelerinin birinci derece yakınları ve ŞUTSO'nun onaylı belge ile referans olduğu öğrencilerin, 2019 -2020 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücreti'nde % 5 indirim imkânı sağlanacak.

Gerçekleşen Protokol Töreni'nin ardından konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim alanında da yaptığı anlaşma ve protokollerle, üyelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Özel TED Şanlıurfa Koleji İdari İşler Müdürü Sayın Hüseyin Yaşar, ile yaptığımız protokolde, 2019 -2020 Eğitim ve Öğretim yılında uygulanacak olan ve üyelerimizin birinci derece yakınlarının faydalanabileceği yüzde 5 indirim anlaşmasını gerçekleştirdik. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 17
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 122259
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES