SERA VE GAYRİMENKUL YATIRIMCILARINDAN BAŞKAN PELTEK'E ZİYARET

07 Ağustos 2019 | 216
| | | |

Türkiye Sera Yatırımcıları ve Üreticileri Birliği (SERA-BİR) Başkanı Müslüm Yanmaz, Suriyeli İşadamları Derneği (SİAD) Şanlıurfa Temsilcisi Abdulsalam Alhaj Ibrahim, Avukat Sinan Velioğlu ve Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (SİFED) Eski Başkanı Ahmet Akkurt'tan oluşan heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleşen ziyarette ilimizin gayrimenkul ve seracılık sektörü potansiyeli ile yatırım fırsatları konusunda istişarede bulunuldu. Ayrıca; Ortadoğu’dan ilimize gelmek isteyen yatırımcıların ithalat ve ihracatta yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerileri de konuşuldu.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ziyarette yaptığı açıklamada; şehrimize yapılacak yatırımlarda, iş adamlarına her türlü kolaylığın sağlanacağını, sürekli iletişim halinde bulunmaları gerektiğini, yatırımın ve yatırımcılarımızın güvenilirliği için oda olarak üzerimize düşen ne varsa yerine getirmenin bir vazife olduğunu dile getirdi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 19
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 122228
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES