ŞUTSO ÜYELERİNE, ÖZEL SAMİ FIRAT ANAOKULU'NDAN %20 İNDİRİM

31 Temmuz 2019 | 324
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Özel Sami Fırat Anaokulu'yla yaptığı protokolde, ŞUTSO üyelerinin birinci derece yakınlarına, 2019-2020 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücretinde % 20 indirim uygulanacak.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Özel Sami Fırat Anaokulu Genel Koordinatörü Gülay Güden arasında imzalanan protokolde, ŞUTSO üyelerinin birinci derece yakınlarına, 2019 -2020 yılı Eğitim ve Öğretim yılı kayıt ücreti'nde % 20 indirim imkânı sağlanacak.

Gerçekleşen Protokol Töreni'nin ardından konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim alanında da yaptığı anlaşma ve protokollerle, üyelerinin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Özel Sami Fırat Anaokulu Genel Koordinatörü Gülay Güden ile yaptığımız protokolde, 2019 -2020 Eğitim ve Öğretim yılında uygulanacak olan ve üyelerimizin birinci derece yakınlarının faydalanabileceği yüzde 20 indirim anlaşmasını gerçekleştirdik. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

Protokol Töreni'nde ŞUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Belit ve önceki dönem Meclis Üyesi Servet Güneş de yer aldı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 9
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 122914
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES