TÜM-İŞ KONFEDERASYONU İL YÖNETİMİ’NDEN BAŞKAN PELTEK’E ZİYARET

18 Temmuz 2019 | 409
| | | |

Tüm İşçi Sendikaları (TÜM–İŞ) Konfederasyonu Bölge Koordinatörü Mehmet Altun, Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Nuri Kaplan ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri’nden oluşan heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleşen ziyarette; TÜM–İŞ Konfederasyonu Bölge Koordinatörü Mehmet Altun ve Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Nuri Kaplan, sendikacılıkta yaşanan sıkıntılar,  mobing durumu ve kadroda yaşanan sorunlara değinerek sendika hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Başkan İ.Halil Peltek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işçi ve emekçilerin her zaman yanında olacağını, ellerinden geldiği kadarıyla sıkıntıların çözülebilir duruma gelmesi için gayret sarf edeceğinin ve destek olacağının sözünü verdi.

TÜM–İŞ Konfederasyonu İl Başkanı Mehmet Nuri Kaplan da “Şanlıurfa il Başkanlığı olarak Başkan Peltek’in gösterdiği yakın ilgi ve samimiyet nedeniyle kendisine sendikam adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette; TÜM–İŞ Konfederasyonu İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Karakeçili, Lütfi Kaya, Fevzi Tosun, Yasin Güneş, Mahmut Oymak, İsmail Güneş, Zeynep Sayar, Veysi Kavak, İsa Ünlü, Halil Kılıç ve Mithat Bilgiç de hazır bulundu.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 22
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 122239
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES