ŞUTSO GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ, STK BAŞKANLARI'NIN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

09 Mayıs 2019 | 538
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği,Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ile Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Başkanları'nın katılımıyla gerçekleştirildi. 

ŞUTSO Hizmet Binasında gerçekleştirilen 2019 yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından Taşsaray Restoran’da gerçekleşen iftar yemeği programına ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kadir Kılıçoğlu, Mehmet Yetim, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt,  MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Saatçi, TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade, ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, MİSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Ömer Ağ, ASRİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Serkan Arıcı, Meclis Üyeleri, Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yunus Çolak, TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Halil Yılmaz, Genel Sekreter Nihal Dörtkardeş, Genel Sekreter Yardımcıları İbrahim Hayırlı ve R.Aytaç İzgördü katıldı. Program da, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ile Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları'yla bir araya geldi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, geniş katılımlı olarak gerçekleştirilen programda  yaptığı konuşmada Yönetim Kurulu Üyeleri , Meclis Üyeleri ve kentimizin ekonomi tabanlı Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Gelenekselleştirdiğimiz birlik ve beraberliğimize vesile olan iftar yemeğimizde, bir kez daha bir aradayız. Bir araya gelmemize vesile olan ve manevi duygularımızın perçinlendiği bu mübarek Ramazan akşamında, iftarımıza teşrif eden Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarımıza, tüm üyelerimize şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Programda, ŞUTSO Meclis Başkanı Ahmet Altun da “Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Birlik, beraberlik ve kaynaşmayı arzu ettiğimiz bu yemek organizasyonunda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz ile ilimizin ekonomi tabanlı Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkesi kutluyor, iftar davetimize icabet eden bütün arkadaşlarımıza ve başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 21
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 183584
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES