YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM KOOPERATİFLERİ PANEL'İ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

12 Nisan 2019 | 338
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası  (ŞUTSO) ve GAP Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Merkezi (GAPYENEV) işbirliğiyle organize edilen "Yenilenebilir Enerji Üretim Kooperatifleri" başlıklı panel, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizin iştiraki ile gerçekleştirildi.

Harran Üniversitesi (HRÜ) Mühendislik Fakültesi'nde düzenlenen panele, HRÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Esra Siverekli, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Zafer Aydın, TKDK İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Üyesi M.Sait Aydın, Meclis Üyeleri Celal Kaya, İ.Halil Şaz, Mustafa Sonekinci, Hasan Basri Gülel, Mustafa Zahit, Mehmet Aslan, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Halil Yılmaz, Genel Sekreter Yardımcısı R.Aytaç İzgördü ile akademisyenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

HRÜ Makine Mühedisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. M.Azmi Aktacir'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen panelin açılış konuşmalarını ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve HRÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Esra Siverekli yaptı. Panel'e, Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Ticaret Uzmanı Melih Toprak, Öğretim Görevlisi Dr. Gönül Sevinç, Öğretim Görevlisi M.Akif İlkhan, panelist olarak katıldı. Yapılan sunumların akabinde, Yatırımcı Mahmut İzol, işletmesine kurduğu GES ile ilgili bilgi verip katılımcıların sorularını cevapladı. Panelin ardından, Harran Üniversitesi Güneş Enerji Üretim Sahası gezilerek Saha Mühendisi Suat Şimşekli'den bilgi alındı.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 31
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 19367
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES