STK, BANKA ve İŞ DÜNYASI TEMSİLCİLERİ ŞUTSO’DA BİR ARAYA GELDİ

29 Mart 2019 | 453
| | | |

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar ve beraberlerindeki heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘İş Dünyası’nın Finansmana Erişimi ile ilgili İstişare Toplantısı’nda" Şanlıurfa iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

Gerçekleştirilen toplantıya; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Eski Milletvekilleri Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Meclis Başkanı İsa Kızıldemir, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Saatçi, ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, ŞUTSO Meclis Üyeleri ile iş dünyası temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek gerçekleştirdi. Başkan Peltek’in konuşmasının ardından Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Eski Milletvekili Mahmut Kaçar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi toplantıyla ilgili düşüncelerini aktardıkları birer konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmaların akabinde Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar, bankalarının finansman kullanımında kredi oranı ve teminat beklentileri ile ilgili detay bilgiler paylaştıkları birer sunum gerçekleştirdi. Sunumların sonrasında soru ve cevap bölümüne geçildi. Osman Arslan ve Alpaslan Çakar, iş dünyası temsilcilerinin sorularını cevapladı.

Toplantı, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar’ın iş dünyası temsilcileriyle birebir görüşme yapmak üzere salondan ayrılmasının ardından sona erdi.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 17
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 120915
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES