ŞUTSO ÜYELERİ, 125. YIL KAN BAĞIŞI KAMPANYASI'NDA BULUŞTU

14 Mart 2019 | 445
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Üyeleri ve Odaya Kayıtlı Üyeler, 125. Yıl Kan Bağışı Kampanyası'nda buluştu. Düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası'na, ŞUTSO meclis üyeleri, personel ve üyelerden de destek geldi.

ŞUTSO meclis üyeleri, personel ve üyeler; ŞUTSO ve Türk Kızılayı Şanlıurfa Şubesi işbirliği ile düzenlenen Kan Bağış Kampanyasına kan bağışında bulunarak destek oldu. Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı öncesinde gerçekleştirilen organizasyona yoğun ilgi gösterildi.

Kan bağışı kampanyası ile ilgili düşüncelerini aktaran ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, şunları kaydetti “Türk Kızılayı Şanlıurfa Şubesi ile geçekleştirdiğimiz Kan Bağışı Kampanyasına katılarak Meclis Toplantısı öncesinde kan bağışında bulunan tüm meclis üyelerimize, personelimize ve üyelerimize hayat kurtarmak üzere gerçekleştirdikleri bu hayırlı bağış için teşekkür ediyorum. Üyelerimizin bu konudaki hassasiyeti, duyarlılığı ve özverili davranışları, kuruluşunun 125. Yılında Odamız adına çok anlamlı oldu.” dedi.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 22
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 122235
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES