KHAWAJA MASOOD AKHTAR’DAN ŞUTSO YÖNETİMİNE ZİYARET

21 Şubat 2019 | 364
| | | |

Sialkot Ticaret ve Sanayi Odası (Sialkot Chamber Of Commerce And Industry) Yönetim Kurulu Başkanı Khawaja Masood Akhtar, programı kapsamında geldiği ilimizde, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'in makamında gerçekleşen ziyarette, ŞUTSO Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kadir Kılıçoğlu, Mehmet Yetim ile Şanlıurfa Teknokent Genel Müdürü Prof.Dr. Kasım Yenigün de hazır bulundu.

Khawaja Masood Akhtar, Pakistan'ın Pencap eyaletine bağlı, Pakistan'ın en kalabalık 12. şehri ve ülkenin önde gelen sanayi bölgelerinden olan Sialkot'un potansiyelini anlattı. ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Peltek, Khawaja Masood Akhtar'a Şanlıurfa'nın mevcut potansiyeli ve yatırım alanları hakkında bilgi verdi, işbirliği çalışmaları konusunda desteklerini iletti.

Ayrıca, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile Sialkot Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Khawaja Masood Akhtar, arasında iyi niyet mektubu imzalanarak işbirliği çalışmaları noktasında ilk adım atıldı. Ziyaretin akabinde, İ.Halil Peltek ile Khawaja Masood Akhtar günün anısına karşılıklı hediye takdiminde bulundu.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 35
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 299363
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES