MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM SORUMLULARI VE ÇELİK KAYNAKÇILAR BELGELERİNİ ALDI

15 Şubat 2019 | 359
| | | |

ŞUTSO ve TOBB MEYBEM işbirliğinde gerçekleştirilen İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Alım Satım Sorumluları ve Alım Satım Danışmanları ile Çelik Kaynakçıları Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı’nda başarılı olanlara, belgeleri, düzenlenen törenle verildi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Göbeklitepe Toplantı Salonu’nda düzenlenen törene, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Melis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Karakuş, Meclis Üyeleri Kureyşi Çelik ile Mahmut Hancıoğlu da katıldı.

Teorik Sınavlar, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nda; Uygulamalı Çelik Kaynakçası (S3) Sınavı 17-18 Ocak 2019 tarihinde Yener Sağlık Ürünleri İşletmesinde, İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Alım Satım Sorumluları ve Alım Satım Danışmanları Uygulama Sınavı ise 1-2 Aralık 2018 2018 tarihlerinde Önkol Oto Eksper firmasında iki set halinde gerçekleştirildi.

Sınavda başarılı olan sektör temsilcileri belgelerini, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Melis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Karakuş, Meclis Üyeleri Kureyşi Çelik ile Mahmut Hancıoğlu’nun elinden aldı.

Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 37
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 299385
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES