ŞUTSO HEYETİ, YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI AÇILIŞINA KATILDI

22 Şubat 2019 | 480
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Meclis Başkan Ahmet Altun, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, 71 ilden 130 firmanın katıldığı Ulusal Gıda İl İl Yöresel Ürünler Fuarı açılışına katıldı.

11 Nisan Fuar Merkezinde düzenlenen fuarın açılış kurdelesini Şanlıurfa Vali Yardımcısı Selami Işık, İl Jandarma Komutanı Albay Eyüp Sabri Kirişçi, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve çok sayıda davetli kesti.

Fuarın açılışına, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’in yanı sıra Meclis Başkan Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Üyeleri Cevahir Asuman Yazmacı, Mustafa Direkçi, Cuma Korak, Hüseyin Belit, M.Sait Aydın, Meclis Üyeleri Ş.Müslüm Korkmaz, Mehmet Paydaş ve Fethi Şeker ile Genel Sekreter Vekili Nihal Dörtkardeş ve Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Hayırlı katıldı. Açılış öncesinde Şanlıurfa Vali Yardımcısı Selami Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İ.Halil Peltek, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ile Medya Trend Fuar ve Organizasyon Firması Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül fuar ile ilgili birer konuşma geçekleştirdi. Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen davetliler, yöresel ürünlerin sergilendiği stantları gezdi.

71 ilden 130 firmanın her türlü yöresel gıda ürünleri ile el sanatları ve hediyelik eşya ürünlerini sergilediği, Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bulunan 11 Nisan Fuar ve Kongre Merkezi'nde açılan fuar, sabah saat 10.00 akşam saat 22.00 arasında 13 Ocak Pazar gününe kadar ziyaretçilere hizmet veriyor olacak.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 22
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 121045
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES