BAŞKAN PELTEK VE MECLİS BAŞKANI ALTUN'UN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI

29 Ekim 2018 | 656
| | | |

YÖNETİM KURULU BAŞKANI İ.HALİL PELTEK, CUMHURİYET BAYRAMI'NI KUTLADI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Peltek mesajında, “Bir milletin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin sembolü sayılan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıldönümüne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ulusal bağımsızlığı kazanabilmek için girişilen milli mücadelenin sonucunda, büyük bir zaferle gelen Cumhuriyet, Yüce Türk Milleti’nin en önemli başarılarından biridir. Cumhuriyeti kuran halkımız, onu ilelebet koruyacak güçlü bilince sahiptir. Cumhuriyet tarihi, ulusal birlik ve bütünlük içerisinde istikbalde neler yapabileceğimizi kanıtlayan başarılarla doludur. Cumhuriyetimizin 95. yılına ulaştığımız bu günlerde, geleceğe daha büyük bir umut ve azim ile ilerlemenin kararlılığı içindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını,  vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor, tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin ve Sanayici, İşadamı üyelerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

 

MECLİS BAŞKANI AHMET ALTUN, CUMHURİYET BAYRAMI'NI KUTLADI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı Ahmet Altun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Meclis Başkanı Ahmet Altun mesajında, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun yeni bir yıldönümünü daha kutlamanın onur ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Cumhuriyet, Türk Milletinin, Milli Mücadele sonucunda ulaştığı bir kahramanlık destanıdır. Büyük yokluk ve zorluklar içerisinde verilen milli mücadele sonunda, bedeli şehitlerimizin kanı ile ödenerek kazanılmış Cumhuriyetimizi ve vatan toprağımızı korumak, bağımsızlığımızın sembolü bayrağımızı her daim dalgalandırmak her birimizin görev ve sorumluluğudur. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyet'imizi kuran ve bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere,bütün şehit ve gazilerimize Cenabı Hakk'tan sonsuz rahmet diliyor, Şanlıurfalı hemşerilerimizin ve Sanayici, İşadamı üyelerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 27
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 210192
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES