ŞUTSO HEYETİ'NDEN ATSO'YA ZİYARET

25 Ekim 2018 | 1042
| | | |

Bir dizi temaslarda bulunmak ve 9.Yörex Fuarı’nın açılışına katılmak üzere Antalya’yada bulunan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nden oluşan 40 kişilik heyet, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na (ATSO) bir ziyaret gerçekleştirdi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve Meclis Başkanı Ahmet Altun’nun başkanlığındaki heyeti, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer ve ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri ağırladı. Şanlıurfa Heyeti’ne ATSO’nun faaliyetleri ve Antalya ekonomisi hakkında bilgiler veren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin, Şanlıurfalı işadamlarını Antalya’da görmekten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Antalya’nın turizmin yanı sıra, Türkiye’nin tarım üretiminde önemli bir kenti olduğunu dile getiren Çetin, Şanlıurfa ile deneyimlerimizi paylaşmak için her türlü işbirliğine hazırız” diye konuştu.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek de Şanlıurfa’nın turizmde ve tarımda büyük bir potansiyele sahip olduğunu kaydederek özellikle bu iki sektörde Antalya ile işbirliği çalışmaları yapılabileceğini ifade etti. Gerçekleşen ziyaret, karşılıklı diyalog ve işbirliği temennilerinin ardından sona erdi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 22
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 123319
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES