BAŞKAN PELTEK'TEN VEYSEL POLAT'A ZİYARET

19 Ekim 2018 | 958
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ( ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, GAP Gündemi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında Veysel Polat ile bir araya gelen Başkan İ.Halil Peltek yaptığı açıklamada Şanlıurfa'nın çok önemli tarım, sanayi, tarihi ve kültürel değerlerin yanı sıra enerji potansiyeline sahip olduğunu belirterek; Şanlıurfa'nın bu değerlere sahip çıkma ve üstündeki tozları silkeleme zamanı gelmiştir. Allah vergisi bir çok müthiş değere sahibiz. Bu değerlerimizi sahiplenmek, Şanlıurfa'yı gerçek anlamda tarım, sanayi ve turizm şehri yapmak, hak ettiğimiz geliri elde etmek için kurum, kuruluş, STK'larımız ve vatandaşlarımız ile topyekûn ele ele vermeliyiz. Bu manada da yerel basınımıza çok iş düşüyor. İnanıyoruz ki; şimdiye kadar Şanlıurfa'nın tanıtımında önemli icraatlar üstlenen yerel basınımız bu önemli görevini yapmaya bundan sonra da devam edecektir" dedi. 

ŞUTSO'dan beklentimiz yüksek
Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, vatandaşın mutluluğunun bir şehrin kalkınmışlığından geçtiğini belirterek; Şehrimizin kalkınması için sanayicimize ve ticaret erbabımıza önemli görevler düşmektedir. Özellikle de sanayici ve ticaret erbabının örgütlü hali olan ŞUTSO'ya bu manada önemli görevler düşmektedir ve bizde sayın İbrahim Halil Peltek ve yönetiminin bu önemli görevi başarı ile yürüteceğine inanıyoruz" diyerek GAP Gündemi Gazetesi olarak Şanlıurfa'nın kalkınması için her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 26
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 210207
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES