BAŞKAN PELTEK, ELAZIĞ’DA ODA VE BORSA BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

15 Ekim 2018 | 753
| | | |

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Elazığ’da düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Bölge İstişare Toplantısı’na katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayesinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası iş birliği ile “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Bölge İstişare Toplantısı” Elazığ'da bir otelde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıya Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’in yanı sıra 25 oda ve borsa başkanı ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, “Bizler birliğimiz adına şehrimizde ilçemizde ticarete ve ekonomiye yön veren sivil topum örgütlerinin başkanlarıyız. Bu bilgi birikim ve şuurla en iyi şekilde şehir ve ülkemizin kazançlı çıkması adına mücadeleler veriyoruz. Bu mücadeleyi yaparken doğu ve güney doğu bölgesi başkanları olarak bizler çok zor süreçler atlattık. Yaklaşık 35 yıldır terörle mücadele içerisinde bir yandan hayatta kalma diğer yandan ise şehrimize ve ilçemize ekonomik değer katma adına ciddi değer sarf ediyoruz. Çok değerli ve çok ulvi olan bu görevi de devam ettiriyoruz. Sizlerle yaptığımız birçok toplantı ve değerlendirmede bizimle aynı fikirde olduğunuzu ifade ediyordunuz. Ülkemiz gerçekten zor bir dönemden geçiyor” dedi.

Türkiye Odalar ve Birliği olarak Ankara’da yöneten değil, sahada olup insanlarla istişare ettiklerini ifade eden Malatya TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Sahada aldığımız fikirleri aynen hükümetimize iletiyoruz. Bugünde burada hafta sonunu bizimle geçirip fikirlerinizi ve yaşamış olduğunuz sıkıntıları hem tespit hem de verileri hükümetimize aktarmak adına bir araya gelmiş bulunuyoruz” diye konuştu.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 31
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 123303
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES