ŞUTSO ÜYELERİ, GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

14 Haziran 2018 | 830
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Komite Başkanları ile ŞUTSO personeli iftar yemeğinde buluştu.

ŞUTSO Hizmet Binasında gerçekleştirilen 2018 yılı Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından ŞUTSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Meclis Üyeleri, Komite Başkanları ve ŞUTSO personeli ile birlikte Cevahir Han Restoran’da iftar yemeğine katıldı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl da geniş katılımlı olarak gerçekleştirilen programa, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcıları Kemal Süt, Vedat Polat, Meclis Üyeleri, Komite Başkanları, Genel Sekreter Vedat Tekatlı, Genel Sekreter Yardımcıları Nihal Dörtkardeş, İbrahim Hayırlı ve ŞUTSO personeli katıldı.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, yaptığı konuşmada Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Komite Başkanları ile ŞUTSO personeli le bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirterek, gelenekselleştirdiğimiz ve sizlerle bir araya gelmemize, birlik ve beraberliğimize vesile olan iftarımızda, bir kez daha bir aradayız. Birlik ve beraberliğimizin, manevi duygularımızın perçinlendiği bu mübarek Ramazan akşamında iftarımıza katıldığınız için hepinize şahsım ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Programda, ŞUTSO Meclis Başkanı Ahmet Altun ise: “Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Birlik, beraberlik ve kaynaşmayı arzu ettiğimiz bu yemek organizasyonuyla Meclis Üyelerimiz, Komite Başkanlarımız ve personelimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkesi kutluyor, iftar davetimize icabet eden bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 25
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 135150
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES