BAŞKAN PELTEK VE MECLİS BAŞKANI ALTUN'UN KADİR GECESİ MESAJI

10 Haziran 2018 | 574
| | | |

BAŞKAN İ.HALİL PELTEK'İN KADİR GECESİ MESAJI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Kadir Gecesi dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan İ.Halil Peltek, mesajında şunları kaydetti:  "Kadir Gecesi; Kuran-ı Kerim’in övdüğü, esenlik ve huzurun her tarafa yayıldığı sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği bir gecedir. Rahmet ve bereket ayı ramazanın son günlerinde saklı, ilahi mağfiret kapılarının aralandığı ve bin aydan daha hayırlı olan bu müstesna geceye ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Birlik, beraberlik ve dayanışma ayı Ramazan'ın son günlerine yaklaşırken tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eder, yüce Allah'tan sevgi, hoşgörü ve refah ikliminin hâkim, dualarının kabul olmasını, bol, helal kazançlı ve sağlıklı günler dilerim” dedi. 

 

MECLİS BAŞKANI ALTUN'UN KADİR GECESİ MESAJI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı Ahmet Altun, Kadir Gecesi dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Meclis Başkanı Ahmet Altun, mesajında şunları kaydetti:  “Birlik beraberlik ve dayanışma ayı Ramazan ayının son günlerine ve Yüce Kitabımız Kur’anı Kerim’de “Bin aydan daha hayırlı” olduğu bildirilen, bütün gün ve gecelerden üstün tutulan Kadir Gecesine bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gecede yapılan tüm dua ve tövbelerin kabulü ile ilahi rahmet ve mağfiretin her yere ulaşmakta olduğunu idrakindeyiz.

Bu mübarek gecenin Yüce Allah’ın rızasını kazanmaya vesile olmasını,  tüm İslâm âlemine huzur, refah ve mutluluk getirmesini diler, bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam Âlemi’nin ve Şanlıurfalı hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni tebrik ederim" dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 26
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 46673
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES