ŞUTSO YÖNETİMİ, EVLİLİK HAZIRLIKLARI VE OTOSHOW FUARI AÇILIŞINA KATILDI

11 Mayıs 2018 | 493
| | | |

Şanlıurfa'da Evlilik Hazırlıkları Fuarı ve Otoshow Fuarı açıldı. Fuarın açılışı, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Açar, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Karakuş ile davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

10-13 Mayıs tarihleri arasında Evlilik Hazırlıkları Fuarı ile Otoshow Fuarına ev sahipliği yapacak olan Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde 100'e yakın firma 200 marka ile temsil ediliyor. Evlilik Hazırlıkları Fuarı ve Otoshow Fuarı’nın açılış programında bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın ses getiren ve bölgenin ekonomik yapısını kalkındıracak fuarlarla gündeme gelmeye devam edeceğini söyledi.

Önümüzdeki dönemlerde Şanlıurfa'da daha nice fuarların düzenleneceğini de sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Ticareti ilerletmek, markalaşmaya doğru ilerlemek, bölgenin işletme hacmini burada birleştirmek ve kendi değerlerimizi uluslararası platformlarda tanıtmak istiyorsak, Şanlıurfa Fuar Merkezi bu vizyon için en doğru adres. Fuarlar bizlere yenilikleri takip etmek, sektörleri tanıma, işadamı ve işletmelerimizin dünyaya bakışını geliştirme gibi artı değerler sağlayacaktır. Burada amaç Şanlıurfa'yı her alanda olduğu gibi ekonomide de hak ettiği yere getirmektir" dedi.

Fuarın açılışının ardından ŞUTSO Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Karakuş ve davetliler stantları gezdi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 21
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 43842
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES