BAŞKAN DEMİRKOL, MİRAÇ KANDİLİ'Nİ KUTLADI

13 Nisan 2018 | 639
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Demirkol, yayımladığı mesajında şunları kaydetti: “Mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Gecesi, peygamberimizin bütün insanlığı temsilen Cenab-ı Hakkın yüksek huzuruna kabulüyle bir yükseliş anlamına gelmektedir. Bu ulvi seyahat, mucizelerin en büyüğüdür. Miraç mucizesi, Kur’an-ı Kerim’de ayetlerle anlatılmış ve varlığı inkâr edilemeyecek bir şekilde ortaya konmuştur.

Birlik ve beraberliğin önemli olduğu, kardeşliğe ihtiyacımız olan bu günlerde manevi günlerin önemi daha da fark edilir olmaktadır. Bu özel ve önemli günlerde çevremizle, yakınlarımızla olan bağlarımızı gözden geçirirken, doğruluğun, dürüstlüğün, paylaşımın, hak ve hukuka riayetin insani erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu düşünüyoruz. Bu duygularla bütün mübarek günlerin birlik ve beraberliğimize fırsat olmasını Yüce Allah’tan diler, tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin mübarek Miraç Kandilini kutlarım” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 29
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 78901
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES