ŞANLIURFA’YA ÖNEMLİ BİR YATIRIM DAHA

08 Haziran 2015 | 1203
| | | |

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi’nde 130 Bin m2 alan üzerinde yapılması planlanan Ayakkabıcılar Sanayi Bölgesi Projesi ile ilgili İşbirliği Protokolü yarın imzalanacak.

Şanlıurfa Valiliği, Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)  ve Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın birlikte yürüttüğü çalışmalar neticesinde ilimize kazandırdığı Ayakkabıcılar Sanayi Bölgesi Projesi’nin detayları netleşti. Buna göre Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 2. Kısımda yer alan 4 parselde (toplam 130.413 m2) alan üzerinde ayakkabı imalat sektörüne yönelik yatırımların kolaylaştırılması için gerekli altyapı ve üstyapı çalışmaları yapılarak sektör yatırımlarına hazır hale getirildi. Bu kapsamda 20 Mayıs Çarşamba (Yarın) saat 17:00 ‘da Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Salonu’nda Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin katılımları ile Ayakkabıcılar Sanayi Bölgesi Projesi Protokol İmza Töreni, Şanlıurfa İhracat Ödülleri Töreni ve Güneydoğu ve İhracat Söyleşisi gerçekleştirilecek. 

İlimizin kalkınmasına önemli katkı sağlayacak olan Ayakkabıcılar Sanayi Bölgesi Projesi Protokol İmza Töreni, Şanlıurfa İhracat Ödülleri Töreni ve Güneydoğu ve İhracat Söyleşisi programına tüm Şanlıurfalılar davetlidir.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 27
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 210193
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES