İŞKUR 2019 Yılı Yıllık Eğitim Planı Hk.

08 Ocak 2019 | 1203
| | | |

Sayın Üyemiz;

Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından düzenlenmekte olan mesleki eğitim kursları; iş arayam vatandaşlarımızın nitelik kazanmasında, mevcut becerilerinin geliştirilmesinde ve işgücü piyasasının nitelikli işgücü ihtiyacının karşılanmasında önemli role sahiptir. Aynı zamanda mesleki eğitim kurslarında iş arayan vatandaşların istihdam edilebilirliği de kolaylaştırılmaktadır.

Mesleki eğitim kurslarının yürütülebilmesi için il özelinde, ilin ihtiyaçlarına uygun yıllık işgücü eğitim planlarının hazırlanması gerekmektedir.  Bilindiği üzere mesleki eğitim kursunun açılabilmesi için ilgili mesleğin öncelikle yıllık işgücü eğitim planında yer alması gerekmeketedir.

Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürlüğünün yıllık işgücü eğitim planının hazırlanmasında siz değerli paydaşlarımızın da görüş ve düşünceleri büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda aşağıda sunulan "Yıllık İşgücü Eğitim Planı" tablosunun 11 Ocak 2019 Cuma Günü mesai bitimine kadar i.aktas@sutso.org.tr adresine ulaştırmanız hususu bilgilerinize saygıyla sunulur.

2019 Yılı Yıllık İşgücü eğitim Planı'nı indirmek için lütfen tıklayınız.

2019 Yılı Yıllık İşgücü eğitim Planı gerekçelerini indirmek için lütfen tıklayınız.

 

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 18
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 123975
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES