Türkiye-Rusya İşbirliği Forumu Hk.

11 Haziran 2018 | 402
| | | |

Sayın Üyemiz;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) alınan bir yazıda; TOBB ve  Güney Ural Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde 20 Haziran 2018 Çarşamba günü, saat 10.00’da, TOBB İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu’nda, "Türkiye-Rusya İşbirliği Forumu" gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Forum kapsamında, Rusya’nın özellikle Chelyabinsk Bölgesi’ndeki yatırım ortamı ve iş yapma fırsatları hakkında sunum yapılacak olup, firmalar arası iş görüşmeleri imkanı olacaktır. Etkinlik çerçevesinde Türkçe-Rusça simültane çeviri hizmeti ücretsiz olarak sağlanacağı belirtilmektedir. Foruma; Rusya’nın tekstil, inşaat, tahıl, hafif sanayi, ayakkabı, metal kesme aletleri, asansör, danışmanlık, hazır giyim, ayakkabı ve teknoloji sektörlerinden gelen firmaların katılmalarının beklendiği ifade edilmektedir. 

Etkinliğin programı ve Rus tarafı taslak katılımcı listesi TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) ana sayfasında görülen "Hizmetler" bölümündeki "Uluslararası İş İmkanları - Ülke Duyuruları - Rusya Fedarasyonu" kısmında yer almaktadır (https://www.tobb.org.tr/UlkeRehberi/Sayfalar/rusyafederasyonu.php) .

Etkinliğe katılacak firmaların, burada bulunan katılım formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak, 18 Haziran 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar TOBB'a e-posta yoluyla ("kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr") iletmeleri gerektiği ifade edilmektedir.

Bilgilerinize saygıyla sunulur.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 17
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 210232
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES