ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı SelectUSA Zirvesi 2018 Hk.

21 Mayıs 2018 | 603
| | | |

Sayın Üyemiz;

TOBB'dan elimize ulaşan yazıda, Amerikan Ticaret Müsteşarlığı'nın Amerika’da yatırımı destekledikleri Select USA (https://www.selectusa.gov/welcome) programı kapsamında, Amerika’ya Türk iş adamlarından oluşan bir delegasyon ile SelectUSA Summit’e katılım ile ilgili aşağıda yer alan bilgiler iletilmiştir.

Select USA Programı ABD’ye yatırım yapmanın avantajlarını ortaya koyarken Türk firmalara ücretsiz danışmanlık hizmetleri verir. ABD’de yatırım yapmak isteyen ya da mevcut islerini büyütmek isteyen iş sahiplerine, iş yeri açma ve genişletme sürecinde lojistik prosedürü anlamalarına yardımcı olmayı amaçlar. ABD Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 2018 Select USA Yatırım Zirvesi 20-22 Haziran 2018 tarihinde ABD’nin Washington D.C. bölgesinde gerçekleşecek. (https://www.selectusa.gov/selectusa-summit ) Üst düzey iş dünyası ve hükümet liderleri son eğilimler hakkında görüşlerini sunarken zirve, ABD’nin dört bir yanında bulunan yatırım fırsatlarını sergileyecek. Zirve, iş geliştirmek isteyen yetkilileri bir araya getirerek kaynaklar ve teşvikler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacak. Önceden programlanan birebir görüşmelerle yatırımcılara, ilgili oldukları eyaletler hakkında bilgi edinip yatırım projelerini eyalet kalkınma ajansı yetkilileriyle paylaşma ve daha fazla bilgi edinme imkanı sunacaktır.

Kayıt için lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz:
http://www.selectusasummit.us/apply/
Zirve Programı hakkında detaylı bilgi için: https://www.selectusasummit.us/agenda-overview/
Ayrıca 2018 SelectUSA Yatırım Zirvesi çerçevesinde farklı eyaletlerde yan etkinlikler düzenleniyor bu etkinlikler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantıdan bulabilirisiniz. https://connect.eventtia.com/en/dmz/selectusaspinoff/website
Kayıtlarda ilk baş vuranlara öncelik verilecektir,


Daha fazla bilgi için Gökçe Tuncer’e ulaşabilirsiniz:
Gökçe Tuncer: Gokce.Tuncer@trade.gov
Ticaret Uzmanı
ABD Istanbul Konsolosluğu Ticaret Ataşeliği
T: +90 212 335 9133
C: +90 532 347 6934

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 26
2020 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 120900
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2020 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES