ŞUTSO YÖREX'E KATILACAK

2017-09-11 18:09:32
Okunma Sayısı: 97

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteğiyle Antalya Ticaret Borsası tarafından 13-17 Eylül'de düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) Şanlıurfa’nın yöresel ürünlerini tanıtacak.

ŞUTSO Kayyum Heyeti Üyesi Hasan Fehmi Hayırlı yaptığı açıklamada, bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan YÖREX fuarında, Şanlıurfa’nın yöresel ürünlerinin tanıtımını gerçekleştireceklerini söyledi. ŞUTSO Kayyum Heyeti Üyesi Hasan Fehmi Hayırlı, bu önemli organizasyona oda olarak katıldıklarını ve Şanlıurfa Ticaret Borsası ve Karacadağ Kalkınma Ajansı ile birlikte açacakları stantta, Şanlıurfa’ya özgü yöresel ürünlerin tanıtımını yapacaklarını ifade etti.

ŞUTSO olarak, bu yıl da geniş bir ekiple YÖREX’te yer alacaklarını belirten ŞUTSO Kayyum Heyeti Üyesi Hasan Fehmi Hayırlı, fuara katılanlara Şanlıurfa fıstığı ve Şanlıurfa İsotu ikramında bulunacaklarını da kaydetti. Yöresel ürünlerin tanınırlığının artması bakımından YÖREX’in önemli bir görev üstlendiğini aktaran Hasan Fehmi Hayırlı, fuarın gerçekleşmesinde katkıları bulunan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve yönetim kurulu üyeleri ile ANFAŞ Fuarcılık yetkililerine teşekkür etti.

13-17 Eylül'de düzenlenecek olan Yöresel Ürünler Fuarı'na; Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Üyesi Hasan Fehmi Hayırlı,  Meclis Başkanı Mustafa Taş, Meclis Üyeleri Mustafa Sonekinci, Mehmet Günak, Adil Kılıç, Abdurrahman Acı, Mehmet Fatih Us, Mehmet Çalışkan, Vedat Polat, Metin Baydar, Kadir Kılıçoğlu, İbrahim Halil Peltek, Cemal Yazar ile Genel Sekreter Vedat Tekatlı katılacak.