BAŞKAN DEMİRKOL, ZAFER BAYRAMI’NI KUTLADI

2017-08-29 20:24:40
Okunma Sayısı: 91

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

30 Ağustos Zaferi'nin, sadece Türk milletinin değil, hürriyet ve bağımsızlığı için mücadele veren birçok millete yol gösterici olması açısından da önemli olduğunu dile getiren ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, mesajında şunları kaydetti: "30 Ağustos, milletimizin her türlü yoksulluğa ve olumsuz koşullara rağmen, hürriyetinden asla vazgeçmeyeceğini tarihe yazdığı bir kahramanlık destanıdır. Bu destan Türk askerinin kudret ve kahramanlığının göstergesi; aynı zamanda milletimizin birlik ve bütünlüğünün de en önemli göstergesidir. 30 Ağustos Zafer Bayramı, milletimizin kendi kaderini birlik, beraberlik ve vatan sevgisiyle yazdığı gündür.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, tüm gazi ve şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Kurtuluş Destanının zaferle taçlandırıldığı 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 95. yıl dönümünü kutluyorum” dedi.