MECLİS BAŞKANI MUSTAFA TAŞ, ZAFER BAYRAMI’NI KUTLADI

2017-08-29 20:18:28
Okunma Sayısı: 123

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı Mustafa Taş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Meclis Başkanı Mustafa Taş, 30 Ağustos Zaferi’nin birlik ve beraberlik duygusu ile azim ve kararlılıkla kazanıldığına dikkat çektiği mesajında, şu ifadelere yer verdi:  “Türk Milletinin tarihinde dönüm noktası sayılan, Kurtuluş Savaşımızın en önemli destanlarından biri olan bu büyük zaferin, 95. Yıl dönümünü kutlamanın büyük heyecanı ve haklı gururunu yaşıyoruz. Bir toplumun küllerinden doğmasını sağladığı ve esaret altındaki birçok ulusa örnek olduğu bir zaferdir. Bağımsızlık hedefine kilitlenmiş bir ulusun yokluk içinde olmasına rağmen azim ve kararlılıkla ulaştığı bu zafer, ordu ile millet bütünleşmesinin en önemli sonucu olduğu aşikârdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanı uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi de şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 95. Yıldönümünü kutluyorum” dedi.