BAŞKAN DEMİRKOL “11 NİSAN KURTULUŞ BAYRAMI’NI KUTLUYORUM”

10 Nisan 2018 | 489
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Demirkol mesajında şu ifadeleri kullandı. “Şanlıurfa halkı, 98 yıl önce yaptığı anlamlı ve soylu bir mücadeleyle tarihte, kendi kendini kurtaran şehirlerden birisi olma onurunu yaşamıştır. Bu halkın, tüm imkânsızlıklara rağmen kahramanca mücadele sonrasında, 11 Nisan 1920 tarihinde düşman işgalinden kurtuluşu milletimize büyük bir gurur kaynağı olmuştur. Atalarımızın 98 yıl önce gerçekleştirdiği bu mücadele; ilimize “Şanlı” unvanı ile “İstiklal Madalyası” kazandırmıştır. Bu onur tüm Şanlıurfalılarındır.

Bu duygu ve düşüncelerle Urfa Kurtuluş Mücadelesi önderleri olan Onikileri, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anarken tüm Şanlıurfa’lı hemşerilerimin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünü ve 11 Nisan Kurtuluş Bayramı’nı Kutluyorum” dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 21
2019 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 18871
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2014-2019 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES