ŞUTSO'DAN PERSONEL VE AİLELERİNE YEMEK ORGANİZASYONU

13 Mart 2018 | 552
| | | |

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) akreditasyon çalışmaları kapsamında, personel arasında birlik ve kaynaşma sağlanması adına yemek organizasyonu gerçekleştirdi.

ŞUTSO Kayyum Heyeti Üyeleri Hasan Fehmi Hayırlı, Mehmet Emin Bayaslan, Meclis Başkanı Mustafa Taş, Genel Sekreter Vedat Tekatlı, ŞUTSO Personeli ve aileleri, Akreditasyon çalışmaları kapsamında Cevahir Han Restoran’da düzenlenen Personel ve Aileleri Yemek Organizasyonu'yla bir araya geldi.

ŞUTSO Kayyum Heyeti Üyesi Hasan Fehmi Hayırlı, yaklaşık 150 kişinin katıldığı yemek organizasyonunda yaptığı konuşmada, yemeğe katılan personel ve ailelerine teşekkür etti. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nın büyük bir aile olduğu vurgulayan Hasan Fehmi Hayırlı,  “ŞUTSO, yönetimi, meclisi ve personeli ile geniş ve güçlü bir aile. ŞUTSO çatısı altında hep birlikte Şanlıurfa için özveriyle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Odamızda verdiğiniz emekleriniz ve yemek organizasyonumuza katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası
Paşabağı Mahallesi Adalet Caddesi no: 9 ( Şanlıurfa Valiliği Arkası) Şanlıurfa/ TÜRKİYE
Online Ziyaretçi Sayısı: 21
2018 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 92429
Geçmiş Yıl Ziyaretçi Raporları
Copyright © 2018 Şutso Bilgi İşlem, Uygulama BES